Agencja ARGUS to profesjonalnie wyszkoleni agenci ochrony, szybkość działania, najwyższa jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Lata praktyki i doświadczenia pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, a wszystko to w połączeniu z najlepszą ofertą cenową. Profesjonalna ochrona mienia i osób to nie tylko nasza praca ale i pasja.

                            

ARGUS

 

Chronimy Ciebie i Twoich najbliższych

Każdy systemy ochrony tworzymy indywidualnie dla każdego obiektu. Podstawą do sporządzenia planu ochrony jest ustalenie wraz z przyszłym kontrahentem miejsc zagrożonych a następnie wykonanie przez naszych pracowników wizji obiektu w trakcie, której wyodrębniamy strefy bezpieczeństwa, identyfikujemy zagrożenia. Kolejnym etapem jest sporządzenie planu ochrony, który ma na celu eliminację powstawania zagrożeń.

W obiektach chronionych przez ARGUS system ochrony poddawany jest stałej, szczegółowej kontroli wykonywanej przez pracowników działu kontroli wewnętrznej jak też samego kierownictwa spółki.

Usługi świadczone przez ARGUS bazują na budowaniu partnerskich relacji z klientem, opartych na zrozumieniu, konsekwentnym działaniu jak również wzajemnym szacunku.

Zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzonych zadań oraz satysfakcja dotychczasowych kontrahentów pozwala nam na poszerzanie naszych usług.

Agencja ARGUS to profesjonalnie wyszkoleni agenci ochrony, szybkość działania, najwyższa jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Lata praktyki i doświadczenia pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, a wszystko to w połączeniu z najlepszą ofertą cenową. Profesjonalna ochrona mienia i osób to nie tylko nasza praca ale i pasja.

W mitologii greckiej ARGUS to olbrzym o stu wiecznie czuwających oczach dlatego też podstawowa zasadą działania naszej spółki jest dostarczenie przyszłemu i obecnemu kontrahentowi kompleksowej usługi gwarantującej bezpieczeństwo osób oraz ochronę mienia. Wdrożyliśmy w tym celu funkcjonujące wewnątrz firmy procedury regulujące sposób utrzymania jakości pracy i standardów ochrony wymaganej przez kontrahentów poprzez przygotowanie planu i koncepcji ochrony, rekrutację i szkolenie, wsparcie techniczne po bezpośredni nadzór i kontrolę służącą weryfikację realizacji usług. Stosowane kryteria doboru pracowników ochrony fizycznej pozwalają nam na zatrudnianie osób dysponujących odpowiednim przygotowaniem, wiedzą i umiejętnościami.

Każdy systemy ochrony tworzymy indywidualnie dla każdego obiektu. Podstawą do sporządzenia planu ochrony jest ustalenie wraz z przyszłym kontrahentem miejsc zagrożonych a następnie wykonanie przez naszych pracowników wizji obiektu w trakcie, której wyodrębniamy strefy bezpieczeństwa, identyfikujemy zagrożenia. Kolejnym etapem jest sporządzenie planu ochrony, który ma na celu eliminację powstawania zagrożeń. W obiektach chronionych przez ARGUS system ochrony poddawany jest stałej, szczegółowej kontroli wykonywanej przez pracowników działu kontroli wewnętrznej jak też samego kierownictwa spółki.

Usługi świadczone przez ARGUS bazują na budowaniu partnerskich relacji z klientem, opartych na zrozumieniu, konsekwentnym działaniu jak również wzajemnym szacunku. Zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzonych zadań oraz satysfakcja dotychczasowych kontrahentów pozwala nam na poszerzanie naszych usług.

Spółka ARGUS swoją działalność rozpoczęła kilka lat temu, a już dziś może poszczycić się wieloma efektywnymi kontraktami. Udało się to między innymi poprzez pozyskanie do współpracy grupy znakomitych i doświadczonych specjalistów, dzięki którym, już na starcie, ARGUS mógł zaproponować swoim przyszłym klientom niezwykle interesujący i konkurencyjny pakiet usług ochroniarskich.

Wspomniana grupa pozyskanych do współpracy doświadczonych fachowców, stanowiących dzisiaj trzon operacyjny firmy, to przyjaciele zafascynowani zagadnieniami, które z powodzeniem można wykorzystać w prowadzonej działalności w zakresie ochrony, czyli elektroniką, technik monitorowania, GPS, technikami operacyjnymi i działaniami specjalnymi, przesyłu danych, obrazu, dźwięku, psychologią społeczną, zagadnieniami patologii społecznej, obronnością, bronią i strzelectwem, sportami obronnymi i wschodnimi technikami walki.

W momencie rozpoczęcia działalności naszej firmy byliśmy pewni, a dzisiaj mamy już pełne tego potwierdzenie, że nasze niestandardowe produkty, przy starannym dopilnowaniu ich rzetelnej realizacji, pozwolą zleceniodawcom natychmiast zauważyć konkretne i wymierne korzyści ze współpracy z naszą firmą.

ARGUS posiada własne Centrum Monitorowania. Centrum obsługiwane jest przez doświadczonych i licencjonowanych pracowników ochrony. W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu usług korzystamy także z usług podwykonawców. Pozwala nam to zapewnić jak najszybszy czas dojazdu na miejsce wystąpienia alarmu. Przez to rozwiązanie możemy świadczyć swe usługi na terenie całego kraju. Wszystkie instalacje alarmowe wykonywane są również przez naszych pracowników wedle jednakowych standardów. Dyspozytorzy CMA ARGUS posiadają również niezbędną wiedzę pozwalającą na doraźne usuwanie problemów technicznych dotyczących instalacji alarmowych. W przypadkach wystąpienia awarii systemu zapewniamy stałą ochronę fizyczną obiektu.

Operatorzy CMA będąc w stałym kontakcie z pracownikami działu technicznego przyczyniają się do jak najszybszego usunięcia ewentualnych usterek. Nasi pracownicy są w stanie dostosować się do różnych standardów i procedur dotyczących świadczenia usług z zakresu monitorowania.

W zależności od rodzaju systemu alarmowego zainstalowanego u klienta obsługujemy następujące rodzaje sygnałów: napad, włamanie, wyłączenie pod przymusem, sabotaż, braku uzbrojenia alarmu o wyznaczonej porze, zaniku zasilania sieciowego.

Agencja Ochrony ARGUS to także: bezpośrednia ochrona fizyczna wszelkiego rodzaju obiektów i miejsc, konwojowanie wartości pieniężnych przy użyciu bezpiecznych pojazdów i pojemników do transportowania gotówki, montaż systemów CCTV, alarmowych i GPS. Wykonujemy niestandardowe usługi takie jak: infiltracja środowiska w miejscu pracy, zakupy testowe, montaż ukrytych kamer.

Oczywiście to tylko część usług jakie świadczymy na rzecz przyszłego i dotychczasowego klienta. Katalog świadczonych usług zależy tylko i wyłącznie od zasygnalizowanych przez kontrahenta potrzeb wynikających z rodzaju i specyfiki działalności kontrahenta.

Poprzez takie działania spółka ARGUS w 2011 roku trafiła na prestiżową listę Diamentów FORBSA, która została sporządzona dzięki działaniom Dun & Bradstreet Polska. Spółka ta zgromadziła dane o podmiotach, które złożyły w terminie odpowiednie raporty. Na tej podstawie powstała baza firm, którym Wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności:
- są rentowne (na podstawie wskaźnika EBIT oraz ROA),
- mają wysoką płynność bieżącą, nie zalegają z płatnościami,
- wykazują się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych w latach 2007–2009.

Z listy wyeliminowano przedsiębiorstwa finansowe, ze względu na różnice dotyczące kategorii bilansowych występujące między nimi a firmami produkcyjnymi czy handlowymi, oraz instytucje sektora budżetowego. Na listę Diamentów trafiły firmy najszybciej się rozwijające i zwiększające swoją wartość.

Proponując nasze usługi, stawka za roboczogodzinę pracownika ochrony, dojazd grup interwencyjnych oraz włączenie obiektu do naszej sieci monitorowania wynosi 12 zł netto.

Mając nadzieję na pozytywne zainteresowanie z Państwa strony wyrażamy swoją gotowość do rozmów.

z wyrazami szacunku

Jacek Ociepka V-ce Prezes Zarządu

W mitologii greckiej ARGUS to olbrzym o stu wiecznie czuwających oczach dlatego też podstawowa zasadą działania naszej spółki jest dostarczenie przyszłemu i obecnemu kontrahentowi kompleksowej usługi gwarantującej bezpieczeństwo osób oraz ochronę mienia.

Wdrożyliśmy w tym celu funkcjonujące wewnątrz firmy procedury regulujące sposób utrzymania jakości pracy i standardów ochrony wymaganej przez kontrahentów poprzez przygotowanie planu i koncepcji ochrony, rekrutację i szkolenie, wsparcie techniczne po bezpośredni nadzór i kontrolę służącą weryfikację realizacji usług. Stosowane kryteria doboru pracowników ochrony fizycznej pozwalają nam na zatrudnianie osób dysponujących odpowiednim przygotowaniem, wiedzą i umiejętnościami.

Poprzez takie działania spółka ARGUS w 2011 roku trafiła na prestiżową listę Diamentów FORBSA, która została sporządzona dzięki działaniom Dun & Bradstreet Polska. Spółka ta zgromadziła dane o podmiotach, które złożyły w terminie odpowiednie raporty.


Chronimy Twój biznes

 

Pomnażamy Twoje pieniądze

Na tej podstawie powstała baza firm, którym Wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności:

  • są rentowne (na podstawie wskaźnika EBIT oraz ROA),
  • mają wysoką płynność bieżącą, nie zalegają z płatnościami,
  • wykazują się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych w latach 2007–2009.
Oczywiście to tylko część usług jakie świadczymy na rzecz przyszłego i dotychczasowego klienta. Katalog świadczonych usług zależy tylko i wyłącznie od zasygnalizowanych przez kontrahenta potrzeb wynikających z rodzaju i specyfiki działalności kontrahenta.

Mając nadzieję na pozytywne zainteresowanie z Państwa strony wyrażamy swoją gotowość do rozmów. z wyrazami szacunku

Jacek Ociepka V-ce Prezes Zarządu

 

Created by Netlander.pl