MISJA

Firma ochroniarska Argus Spółka z o.o. swoją działalność rozpoczęła ponad 10 lat temu i może poszczycić się wieloma efektywnymi kontraktami. Udało się to między innymi poprzez pozyskanie do współpracy grupy znakomitych i doświadczonych specjalistów, dzięki którym, już na starcie, Argus mógł zaproponować swoim przyszłym klientom niezwykle interesujący i konkurencyjny pakiet usług ochroniarskich.

Wspomniana grupa pozyskanych do współpracy doświadczonych fachowców, stanowiących dzisiaj trzon operacyjny firmy, to przyjaciele zafascynowani zagadnieniami, które z powodzeniem można wykorzystać w prowadzonej działalności w zakresie ochrony, czyli elektroniką technik monitorowania, GPS, technikami operacyjnymi i działaniami specjalnymi, przesyłu danych, obrazu, dźwięku, psychologią społeczną, zagadnieniami patologii społecznej, obronnością, bronią i strzelectwem, sportami obronnymi i wschodnimi technikami walki.

Potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych potrzeb człowieka, którą w możliwie jak największym stopniu chcemy zapewnić. Uczciwość, rzetelność i otwartość w kontaktach z klientami budują właściwe relacje, które z czasem skutkują obustronnym zaufaniem

 

Boomerang Kasyno

Wspólnie doszli do wniosku, że na podstawie posiadanej wiedzy i umiejętności, będą w stanie razem stworzyć niekonwencjonalną, nowoczesną i wręcz pionierską –- firmę ochroniarską. W momencie rozpoczęcia działalności naszej firmy byliśmy pewni, a dzisiaj mamy już pełne tego potwierdzenie, że nasze niestandardowe produkty, przy starannym dopilnowaniu ich rzetelnej realizacji, pozwolą zleceniodawcom natychmiast zauważyć konkretne i wymierne korzyści ze współpracy z naszą firmą.

 

Created by Netlander.pl